Týmový duch

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Preciznost

Odhodlání

1

Solar Turbines Incorporated se sídlem v San Diego, Kalifornie, USA, je 100% dceřinou společností koncernu Caterpillar. Je světovým lídrem ve výrobě průmyslových plynových turbín, zahrnujících plynové turbínové motory (v rozmezí 1.590 až 19.800 koňských sil), plynové kompresory a kompresorové sestavy, sestavy s mechanickým pohonem a generátorové sestavy s výkonem 1 až 15 MW.
Jako originální výrobce zařízení (OEM) Solar vlastní také globální síť podniků zaměřených na podporu svých zákazníků, v široké škále produktů a programů, poskytovaných zkušenými technickými týmy.

CNC Operátor

Přidejte se k týmu Solar Turbines!

Popis pozice
Obráběč nastavuje a obsluhuje CNC obráběcí stroje pro veškeré obráběcí operace v rámci schopností daného zařízení, včetně použití speciálních nástrojů pro upínání.

Náplň práce

  • Obráběč kompletně nastavuje a obsluhuje obráběcí stroje v rámci výrobního střediska
  • Ovládá základy CNC programování a rovněž rozumí strojním funkcím (kódy M a G)
  • Upravuje nastavení stroje, pro dosažení optimálního výkonu
  • Používá měřící nástroje, přípravky a měřidla pro přesné měření obráběných dílů dle specifikací
  • Dle požadavků nastavuje řezné nástroje
  • Je schopen vykonávat obráběcí operace dle výkresů a postupů
  • Vykonává denní kontrolu zařízení a provádí případnou úpravu
  • Je schopen identifikovat strojní a systémové chyby a přijmout potřebná nápravná opatření
  • Kontroluje vlastní práci dle stanovených specifikací
  • Je plně angažován v dodržování a zlepšování pravidel bezpečnosti práce a úzce spolupracuje s oddělením Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a životního prostředí

Co očekáváme od vhodného kandidáta?

  • Vyučen nebo zaučen v oboru operátora CNC obráběcích strojů
  • Minimální praxe 3 let na pozici obráběče CNC karuselu nebo horizontální vyvrtávačky
  • Znalosti a zkušenosti umožňující samostatný výkon práce tak jak je uvedeno v popisu

Co Vám může Solar Turbines nabídnout?

  • Zajímavou a perspektivní práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • Možnost být součástí projektu výstavby a rozvoje opravárenského centra plynových turbín
  • Velice dobré finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce
  • Zajímavý systém odměňování, včetně 13. a 14. platu na základě splnění cílů
spy

Kontakt:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Tereza Varvarovská
Telefon: 0044 131 555 9912

Virtuální prohlídka

Kontaktní adresa:

Průmyslová zóna Triangle
Tatinná 59, Bitozeves
438 01 Žatec

Sídlo:

Laurinova 4, Praha,
155 00, Praha 13 Stodůlky

Pro personální záležitosti:
czjob@solarturbines.com

Obecné informace:
zatec@solarturbines.com