Týmový duch

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Preciznost

Odhodlání

1

Solar Turbines Incorporated se sídlem v San Diego, Kalifornie, USA, je 100% dceřinou společností koncernu Caterpillar. Je světovým lídrem ve výrobě průmyslových plynových turbín, zahrnujících plynové turbínové motory (v rozmezí 1.590 až 19.800 koňských sil), plynové kompresory a kompresorové sestavy, sestavy s mechanickým pohonem a generátorové sestavy s výkonem 1 až 15 MW.
Jako originální výrobce zařízení (OEM) Solar vlastní také globální síť podniků zaměřených na podporu svých zákazníků, v široké škále produktů a programů, poskytovaných zkušenými technickými týmy.

Operátor výroby

Obecný popis

Technik čistí díly ručně, chemicky a tryskáním. Manipuluje díly pomocí zvedacích zařízení. Převáží díly elektrickými a manuálními paletovými vozíky nebo vysokozdvihy. Vykonává ostatní pomocné a podpůrné práce podle potřeby výroby.

Náplň práce

•Pracuje podle instrukcí SFIS, provádí zápisy o své činnosti elektronicky i ručně
•Obsluhuje chemickou čisticí linku včetně nakládání a vykládání dílů a nastavování režimu
•Maskuje díly před tryskáním
•Čistí díly tryskáním v malých, středních i velkých boxech
•Používá zvedací zařízení pro zvedání, otáčení a jinou manipulaci dílů
•Používá ruční nebo elektrické paletové vozíky na převoz dílů
•Používá vysokozdvih na převoz dílů
•Vykonává denní kontrolu zvedacích a provozních zařízení
•Je schopen identifikovat strojní a systémové chyby a přijmout potřebná nápravná opatření
•Kontroluje vlastní práci dle stanovených specifikací
•Je plně angažován v dodržování a zlepšování pravidel bezpečnosti práce a úzce spolupracuje s oddělením Bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a životního prostředí

Požadujeme

•Dokončené základní vzdělání
•Minimální praxe 2 roky ve výrobě
•Znalosti a zkušenosti umožňující samostatný výkon práce tak jak je uvedeno v popisu

Nabízíme

•Zajímavou a perspektivní práci v prostředí mezinárodní společnosti
•Možnost být součástí projektu výstavby a rozvoje opravárenského centra plynových turbin
•Velice dobré finanční ohodnocení odpovídající náročnosti práce
•Systém zaměstnaneckých benefitů

spy

Kontakt:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Julia Kovaleva
Laurinova 2800/4
158 00  Praha
Česká republika

Virtuální prohlídka

Kontaktní adresa:

Průmyslová zóna Triangle
Tatinná 59, Bitozeves
438 01 Žatec

Sídlo:

Laurinova 4, Praha,
155 00, Praha 13 Stodůlky

Pro personální záležitosti:
czjob@solarturbines.com

Obecné informace:
zatec@solarturbines.com