Slider

Týmový duch

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Preciznost

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Odhodlání

Záleží nám i na vašem úspěchu!

1

Solar Turbines, mezinárodní společnost založena v roce 1927 v San Diegu, Kalifornii, je jedním z předních výrobců průmyslových plynových turbín na světě. Máme bohatou historii v budování špičkových výrobků a poskytování prvotřídní podpory našim zákazníkům v 98 různých zemích světa.

Za naší více jak 90 letou tradicí a dobrou pověstí stojí celé generace zaměstanců. V současné době zaměstnáváme přes 8500 lidí po celém světě. Především díky jejich znalostem, dovednostem a odhodlání podnikáme úspěšné i dnes. V Solar Turbines si ceníme loajality našich zaměstnanců a stejně tak nám záleží i na jejich úspěchu a rozvoji. V České republice jsme od roku 2010 vybudovali high-tech opravárenské centrum v Žatci, špičkové testovací centrum v Žebráku a administrativní kancelář v Praze. Stále však hledáme několik nových kolegů, kteří by se s námi rádi podíleli na našich unikátních projektech. Jste to vy?

CNC Operátor

Přidejte se k týmu Solar Turbines!

Solar Turbines aktuálně hledá nové super hrdiny, kteří rozšíří náš tým CNC operátorů v high-tech opravárenském centru v Žatci. CNC operátoři v Solar Turbines nastavují a obsluhují CNC obráběcí stroje pro veškeré obráběcí operace v rámci schopností daného zařízení, včetně použití speciálních nástrojů pro upínání.

Co práce na této konkrétní pozici bude obnášet?

Díky vaším zkušenostem s obráběním na CNC strojích a dle stanovených specifikací budete nastavovat a obsluhovat CNC obráběcí stroje v rámci výrobního střediska. Součástí vaší náplně práce na dané pozici bude také používání měřících nástrojů a přípravků pro přesné měření obráběných dílů dle specifikací, podle kterých budete nastavovat i řezné nástroje na CNC stroji. Mezi vaše kompetence bude spadat i denní kontrola zařízení a jeho případná úprava a údržba.

Váš úspěch v dané roli jsme připraveni podpořit pravidelnými školeními a rozhovory nad vaším výkonem. Také uvítáme vaši iniciativu neustálého vylepšování daného procesu obrábění.

Bez čeho se neobejde úspěšný kandidát na tuto pozici?

 • Vyučení ve strojírenském či jiném technickém oboru
 • Prokazatelná praxe na pozici CNC obráběče = znalosti a zkušenosti umožňující samostatný výkon práce
 • Schopnost vykonávat obráběcí operace dle výkresů a postupů
 • Porozumění strojním funkcím (kódy M a G)
 • Schopnost identifikovat strojní a systémové chyby a přijmout potřebná nápravná opatření
 • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího

Co nutně nevyžadujeme, ale rozhodně přidá plusové body?

 • Vyučení přimo v oboru operátora CNC obráběcích strojů
 • Praxe na CNC karuselu nebo horizontální vývrtávačce
 • Schopnost ovládat základy CNC programování

Co navíc kromě zajímavé práce a skvělého kolektivu můžete od práce v Solar Tubines očekávat?

 • Nejsme linková výroba, ale pracujeme na dlouhodobých zakázkách projektového charakteru
 • Férové mzdové podmínky odpovídající zkušenosti a náročnosti práce – mzdy našich zaměstnanců revidujeme min. 2x ročně (více informací ohledně mzdy je komunikováno během prvního telefonního kontaktu s kandidátem)
 • Bonusová struktura – v Solaru se o naše úspěchy dělíme se všemi zaměstnanci
 • Příspěvek na dopravu – ať už jezdíte autem, lodí nebo metrem, myslíme na Vás!
 • Příspěvek na stravování – v Solaru jsou stravenky za 100,- Kč, příspěvek společnosti je 55,- Kč
 • Benefit karta – v Solaru respektujeme individuální preference každého zaměstnance
 • Životní a penzijní pojištění – zdvojnásobíme Vám každou vloženou korunu k zajištění rodiny a penze
 • Dovolená navíc – trpělivost a lojalita se v Solaru oceňuje
 • Jazykové kurzy zdarma – v Solaru mluvíme více než 15 jazyky a proto nepřekvapí pestrá nabídka jazykových kurzů na míru přímo na pracovišti
 • Stabilní zázemí odměňující lojalaitu a nabízející podmínky k neustálému růstu – průměrná doba setrvání jednoho zaměstnance v Solar Turbines je 15 let!
 • Výhody práce pro úspěšnou mezinárodní společnost – jedinečná možnost spolupracovat na mezinárodních projektech, vycestovat do zahraničí na školení či aktivně využívat cizí jazyky na pracovišti

Pokud byste rádi získali lepší obrázek o tom jak to u nás chodí a vypadá, navštivte naše webové https://solarturbines.jobs.cz/o-solar-turbines/ nebo facebookové stránky https://www.facebook.com/SolarTurbinesCZ

Co bude následovat poté, co nám odpovíte na inzerát?

Pokud Vás práce na dané pozici zaujala a splňujete její základní požadavky, klikněte na link níže a pomocí formuláŕe nahrajte a odešlete Váš životopis. Každému z Vás garantujeme odpověď do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu. Jako první krok z naší strany můžete očekávat krátký telefonní rozhovor s jedním z našich recruitment specialistů. Druhé kolo výběrového řízení bude probíhat formou osobního pohovoru s vedoucími daného týmu.

Nejste si jistí, zdali se na pozici přihlásit?

Pokud váháte zdali na tento inzerát reagovat, určitě mi neváhejte zavolat na 601 318 778 nebo zaslat email na budkova_silvie@solarturbines.com. Ráda zodpovím Vaše dotazy a poskytnu více informací.

Znáte někoho, koho by daná nabídka mohla zaujmout? Vždy rádi přijmeme doporučení na šikovné a pracovité zaměstnance.

Kontakt

Solar Turbines EAME s.r.o.
Silvie Budková

Virtuální prohlídka

Kontaktní adresa:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Spojovací 1059
Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle
438 01 Bitozeves

Sídlo:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Laurinova 2800/4
155 00 Praha 13 Stodůlky

E-mail:

Pro personální záležitosti:
czjob@solarturbines.com

Obecné informace:
zatec@solarturbines.com

Sledujte nás:
Zpět nahoru