Slider

Týmový duch

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Preciznost

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Odhodlání

Záleží nám i na vašem úspěchu!

1

Solar Turbines, mezinárodní společnost založena v roce 1927 v San Diegu, Kalifornii, je jedním z předních výrobců průmyslových plynových turbín na světě. Máme bohatou historii v budování špičkových výrobků a poskytování prvotřídní podpory našim zákazníkům v 98 různých zemích světa.

Za naší více jak 90 letou tradicí a dobrou pověstí stojí celé generace zaměstanců. V současné době zaměstnáváme přes 8500 lidí po celém světě. Především díky jejich znalostem, dovednostem a odhodlání podnikáme úspěšné i dnes. V Solar Turbines si ceníme loajality našich zaměstnanců a stejně tak nám záleží i na jejich úspěchu a rozvoji. V České republice jsme od roku 2010 vybudovali high-tech opravárenské centrum v Žatci, špičkové testovací centrum v Žebráku a administrativní kancelář v Praze. Stále však hledáme několik nových kolegů, kteří by se s námi rádi podíleli na našich unikátních projektech. Jste to vy?

Inspektor kvality

Solar Turbines aktuálně hledá nové super hrdiny, kteří rozšíří náš tým kvality v high-tech opravárenském centru v Žatci. Inspektoři kvality provádí visuální, rozměrovou či nedestruktivní kontrolu dílů plynových turbín a rozhodují o způsobu následné opravy.

Co práce na této konkrétní pozici bude obnášet?

Po řádném zaškolení budete jako Inspektor kvality zodpovědný za kontrolu použitých dílů plynových turbín a to jak vizuální, rozměrovou metodou, tak v případě NDT Inspektorů kvality i různými nedestruktivními metodami testování.
Díky vašim znalostem a dovednostem budete schopný rozhodovat o použití, opravě, či vyřazení dílů a následně zaznamenat výsledky inspekce do elektronického systému. Podle dosažené úrovně kvalifikace vás také čeká spolupráce na tvorbě návodů na testování, nastavení parametrů testovacího vybavení a jeho kalibrace.

Váš úspěch v dané roli jsme připraveni podpořit pravidelnými školeními a rozhovory nad vaším výkonem, navíc i možností získání či rozšíření certifikace v oboru NDT - level I a II.

Bez čeho se neobejde úspěšný kandidát na tuto pozici?

 • Min. výuční list v technickém oboru
 • Praxe min. 3 roky ve strojírenství, kvalitě, či kontrole
 • Schopnost číst a interpretovat výrobní výkresy a dokumentaci
 • Český jazyk na úrovni rodilého mluvćího
 • Základní znalost práce s osobním počítačem

Co nutně nevyžadujeme, ale rozhodně přidá plusové body?

 • Certifikace v oboru NDT na základě normy EN 473 / ISO 9712 (zejména zkušenost s prováděním magnetické a kapilární metody testování)
 • Zkušenost s prací v některém z ERP softwarů (např. Baan, SAP)
 • Zkušenost s výkonem práce dle metody 5S+1
 • Základní znalost anglického jazyka

Co navíc kromě zajímavé práce a skvělého kolektivu můžete od práce v Solar Tubines očekávat?

 • Nejsme linková výroba, ale pracujeme na dlouhodobých zakázkách projektového charakteru
 • Férové mzdové podmínky odpovídající zkušenosti a náročnosti práce – mzdy našich zaměstnanců revidujeme min. 2x ročně (více informací ohledně mzdy je komunikováno během prvního telefonního kontaktu s kandidátem)
 • Bonusová struktura – v Solaru se o naše úspěchy dělíme se všemi zaměstnanci
 • Příspěvek na dopravu – ať už jezdíte autem, lodí nebo metrem, myslíme na Vás!
 • Příspěvek na stravování – v Solaru jsou stravenky za 100,- Kč, příspěvek společnosti je 55,- Kč
 • Benefit karta – v Solaru respektujeme individuální preference každého zaměstnance
 • Životní a penzijní pojištění – zdvojnásobíme Vám každou vloženou korunu k zajištění rodiny a penze
 • Dovolená navíc – trpělivost a lojalita se v Solaru oceňuje
 • Jazykové kurzy zdarma – v Solaru mluvíme více než 15 jazyky a proto nepřekvapí pestrá nabídka jazykových kurzů na míru přímo na pracovišti
 • Stabilní zázemí odměňující lojalaitu a nabízející podmínky k neustálému růstu – průměrná doba setrvání jednoho zaměstnance v Solar Turbines je 15 let!
 • Výhody práce pro úspěšnou mezinárodní společnost – jedinečná možnost spolupracovat na mezinárodních projektech, vycestovat do zahraničí na školení či aktivně využívat cizí jazyky na pracovišti

Pokud byste rádi získali lepší obrázek o tom jak to u nás chodí a vypadá, navštivte naše webové https://solarturbines.jobs.cz/o-solar-turbines/ nebo facebookové stránky https://www.facebook.com/SolarTurbinesCZ

Co bude následovat poté, co nám odpovíte na inzerát?

Pokud Vás práce na pozici Inspektora kvality v Solar Turbines zaujala a splňujete její základní požadavky, klikněte na link níže a pomocí formuláŕe nahrajte a odešlete Váš životopis. Každému z Vás garantujeme odpověď do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu. Jako první krok z naší strany můžete očekávat krátký telefonní rozhovor s jedním z našich recruitment specialistů. Druhé kolo výběrového řízení většinou probíhá formou telefonního či osobního pohovoru s manažerem daného týmu.

Nejste si jistí, zdali se na pozici přihlásit?

Pokud váháte zdali na tento inzerát reagovat, určitě mi neváhejte zavolat na +441315559851 nebo zaslat email na Tereza.varavrovska@hudson.com. Ráda zodpovím Vaše dotazy a poskytnu více informací.

Znáte někoho, koho by daná nabídka mohla zaujmout? Vždy rádi přijmeme doporučení na šikovné a pracovité zaměstnance.

Kontakt

Solar Turbines EAME s.r.o.
Tereza Varvarovská
Telefon: 0044 131 555 9851

Virtuální prohlídka

Kontaktní adresa:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Spojovací 1059
Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle
438 01 Bitozeves

Sídlo:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Laurinova 2800/4
155 00 Praha 13 Stodůlky

E-mail:

Pro personální záležitosti:
czjob@solarturbines.com

Obecné informace:
zatec@solarturbines.com

Sledujte nás:
Zpět nahoru