Slider

Týmový duch

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Preciznost

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Odhodlání

Záleží nám i na vašem úspěchu!

1

Solar Turbines, mezinárodní společnost založena v roce 1927 v San Diegu, Kalifornii, je jedním z předních výrobců průmyslových plynových turbín na světě. Máme bohatou historii v budování špičkových výrobků a poskytování prvotřídní podpory našim zákazníkům v 98 různých zemích světa.

Za naší více jak 90 letou tradicí a dobrou pověstí stojí celé generace zaměstanců. V současné době zaměstnáváme přes 8500 lidí po celém světě. Především díky jejich znalostem, dovednostem a odhodlání podnikáme úspěšné i dnes. V Solar Turbines si ceníme loajality našich zaměstnanců a stejně tak nám záleží i na jejich úspěchu a rozvoji. V České republice jsme od roku 2010 vybudovali high-tech opravárenské centrum v Žatci, špičkové testovací centrum v Žebráku a administrativní kancelář v Praze. Stále však hledáme několik nových kolegů, kteří by se s námi rádi podíleli na našich unikátních projektech. Jste to vy?

Lakýrník

Přidej se k týmu Solar Turbines!

Solar Turbines aktuálně hledá nové super hrdiny, kteří rozšíří náš tým lakýrníků v high-tech opravárenském centru v Žatci. Lakýrníci v Solar Turbines zabezpečují kompletní proces antikorozního nátěru včetně přípravy a dohotovení kovových povrchů za účelem ochrany součástí a sestav.

Co práce na této konkrétní pozici bude obnášet?

Po řádném zaškolení budete jako Lakýrník jednak provádět přípravu k nanesení antikorozních nátěrů, která spočívá v maskování povrchů přípravky a maskovací páskou a dále ručním i mechanickém čištění pískovým otryskáváním.

Díky vašim znalostem a na základě výrobních instrukcí a postupů s ohledem na stav materiálů budete schopný nanášet i samotný nástřik, který se provádí ručně v lakovacích boxech s řízeným prostředím za přísného dodržování technických a hygienických podmínek a pravidel. Součástí vaší náplně práce na dané pozici bude i odstraňování krytí a čištění dílů před dalšími kroky výrobního procesu.

Váš úspěch v dané roli jsme připraveni podpořit pravidelnými školeními a rozhovory nad vaším výkonem. Také uvítáme vaši iniciativu neustálého vylepšování daného procesu lakování.

Bez čeho se neobejde úspěšný kandidát na tuto pozici?

• Min. vyučen v oboru lakýrník nebo prokazatelná praxe min. 2 roky na obdobné pozici
• Český jazyk na úrovni rodilého mluvćího
• Základní znalost práce s osobním počítačem
• Zodpovědný přístup k práci a k bezpěčnosti práce, nekonfliktní jednání

Co nutně nevyžadujeme, ale rozhodně přidá plusové body?
• Zkušenost s nanášením epoxidovýho, speciálního anorganického hliníkového nátěru na vodní bázi odolávající vysokým teplotám či jiného typu antikorozního nátěru
• Zkušenost s mechanickým čištěním pískovým otryskáváním

Co navíc kromě zajímavé práce a skvělého kolektivu můžete od práce v Solar Tubines očekávat?

 • Nejsme linková výroba, ale pracujeme na dlouhodobých zakázkách projektového charakteru
 • Férové mzdové podmínky odpovídající zkušenosti a náročnosti práce – mzdy našich zaměstnanců revidujeme min. 2x ročně (více informací ohledně mzdy je komunikováno během prvního telefonního kontaktu s kandidátem)
 • Bonusová struktura – v Solaru se o naše úspěchy dělíme se všemi zaměstnanci
 • Příspěvek na dopravu – ať už jezdíte autem, lodí nebo metrem, myslíme na Vás!
 • Příspěvek na stravování – v Solaru jsou stravenky za 100,- Kč, příspěvek společnosti je 55,- Kč
 • Benefit karta – v Solaru respektujeme individuální preference každého zaměstnance
 • Životní a penzijní pojištění – zdvojnásobíme Vám každou vloženou korunu k zajištění rodiny a penze
 • Dovolená navíc – trpělivost a lojalita se v Solaru oceňuje
 • Jazykové kurzy zdarma – v Solaru mluvíme více než 15 jazyky a proto nepřekvapí pestrá nabídka jazykových kurzů na míru přímo na pracovišti
 • Stabilní zázemí odměňující lojalaitu a nabízející podmínky k neustálému růstu – průměrná doba setrvání jednoho zaměstnance v Solar Turbines je 15 let!
 • Výhody práce pro úspěšnou mezinárodní společnost – jedinečná možnost spolupracovat na mezinárodních projektech, vycestovat do zahraničí na školení či aktivně využívat cizí jazyky na pracovišti

Pokud byste rádi získali lepší obrázek o tom jak to u nás chodí a vypadá, navštivte naše webové https://solarturbines.jobs.cz/o-solar-turbines/ nebo facebookové stránky https://www.facebook.com/SolarTurbinesCZ

Co bude následovat poté, co nám odpovíte na inzerát?

Pokud Vás práce na dané pozici zaujala a splňujete její základní požadavky, klikněte na link níže a pomocí formuláŕe nahrajte a odešlete Váš životopis. Každému z Vás garantujeme odpověď do 14 dnů od zaslání Vašeho životopisu. Jako první krok z naší strany můžete očekávat krátký telefonní rozhovor s jedním z našich recruitment specialistů. Druhé kolo výběrového řízení většinou probíhá formou telefonního či osobního pohovoru s manažerem daného týmu.

Nejste si jistí, zdali se na pozici přihlásit?

Pokud váháte zdali na tento inzerát reagovat, určitě mi neváhejte zavolat na +441315559851 nebo zaslat email na Tereza.varavrovska@hudson.com. Ráda zodpovím Vaše dotazy a poskytnu více informací.

Znáte někoho, koho by daná nabídka mohla zaujmout? Vždy rádi přijmeme doporučení na šikovné a pracovité zaměstnance.

Kontakt

Solar Turbines EAME s.r.o.
Tereza Varvarovská
Telefon: 0044 131 555 9851

Virtuální prohlídka

Kontaktní adresa:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Spojovací 1059
Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle
438 01 Bitozeves

Sídlo:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Laurinova 2800/4
155 00 Praha 13 Stodůlky

E-mail:

Pro personální záležitosti:
czjob@solarturbines.com

Obecné informace:
zatec@solarturbines.com

Sledujte nás:
Zpět nahoru