Slider

Týmový duch

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Preciznost

Záleží nám i na vašem úspěchu!

Odhodlání

Záleží nám i na vašem úspěchu!

1

O společnosti

Záleží nám i na vašem úspěchu. Spojte svou kariéru se Solar Turbines právě nyní!

Máme bohatou historii v budování špičkových výrobků a poskytování prvotřídní podpory našim zákazníkům. Za naší více než osmdesátiletou tradicí a dobrou pověstí stojí celé generace zaměstnanců. Především díky jejich znalostem, dovednostem a odhodlání podnikáme úspěšně i dnes. V Solar Turbines si ceníme tohoto přístupu a záleží nám na úspěchu každého zaměstnance.

Těší nás, že poptávka po našich produktech dlouhodobě roste, a tak pronikáme na nové trhy a hledáme další příležitosti pro rozvoj podnikání. Nabízíme vám díky tomu stabilní a velmi motivující zaměstnání, díky kterému získáte cenné pracovní zkušenosti, řadu zážitků a příležitostí vypracovat se v kariéře.

Vážíme si každého, kdo se rozhodne stát součástí našeho unikátního, různorodého a celosvětového týmu.

Solar Turbines Incorporated

Společnost Solar Turbines Incorporated má sídlo v San Diegu v Kalifornii ve Spojených státech. Je dceřinou společností společnosti Caterpillar Inc. a je jedním z předních světových výrobců průmyslových plynových turbín. V 98 zemích má více než 14.500 jednotek a realizuje v nich více než 1,7 miliardy provozních hodin.

Čím se zabýváme

Zabýváme se výrobou mechanických soustrojí se spalovací turbínou, plynových kompresorů k tranzitní dopravě plynu či kompletních jednotek k výrobě elektrické energie poháněné turbínami.

Naše produkty využívají zákazníci v oblasti výroby, zpracování a přepravy zemního plynu a ropy, k výrobě elektřiny a tepelné energie, chemických látek, léčiv nebo potravinářských výrobků.

Vyrábíme:

  • Šest modelů plynových turbín v rozsahu 1-22 MW (1.500-30.000 koňských sil) - Saturn®, Centaur®, Mercury™, Taurus™, Mars®, Titan™.
  • Deset skupin odstředivých plynových kompresorů, včetně potrubních kompresorů a kompresorů pro výrobu.
  • Řídicí systémy na bázi mikroprocesorů nazývané Turbotronic™ s využitím technologie PLC.

Poskytujeme služby:

  • Generální opravy plynových turbín a plynových kompresorů.
  • Výměny dílů a servis u zákazníka.
  • Repase agregátů.

Společnost Solar Turbines své výrobky prodává, vyrábí a poskytuje k nim servis z více než 30 míst po celém světě. Naši zaměstnanci tak mají jedinečnou příležitost spolupracovat i na mezinárodních projektech.

Naše strategie

Zákazníkům přinášíme maximální hodnotu

Naším cílem je být předním výrobcem zaručujícím nejvyšší kvalitu u předem zkonstruovaných výrobků a systémů pro průmyslové turbíny. Poskytujeme vhodná řešení zákazníkům v oblasti výroby elektrické energie, komprese nebo čerpání.

Náš růst přináší vyšší zisk

Zaměříme se na celosvětové rozšiřování sortimentu turbínové techniky a služeb, abychom docílili konkurenční flexibilní nákladové struktury.

Aktuální příležitosti v Solar Turbines >

Naše hodnoty v praxi

Integrita Síla poctivosti

Integrita je základem všeho, co děláme

Je to trvalá hodnota. Ti, s nimiž pracujeme, žijeme a kterým poskytujeme služby, se na nás mohou spolehnout. Naše činy odpovídají našim slovům a plníme své závazky. Svou pověst tvoříme a posilujeme budováním důvěry. Neuchylujeme se k ovlivňování ostatních nevhodnými způsoby a ani my sami se nenecháváme nepatřičně ovlivňovat. Jednáme s úctou a chováme se otevřeně a čestně. Zkrátka reputace naší společnosti odráží etické chování lidí, kteří u nás pracují.

Dokonalost Síla kvality

Klademe si ambiciózní cíle a dosahujeme jich

Kvalita našich produktů a služeb odráží sílu a dědictví společnosti Caterpillar – hrdost na to, co děláme a co dokážeme uskutečnit. Jsme nadšeni dokonalostí našich zaměstnanců, postupů, produktů a služeb. Jsme odhodlaní poskytovat služby našim zákazníkům prostřednictvím inovací, neustálého zlepšování a intenzivního zaměření se na potřeby zákazníků a hlavně chceme přednostně vyhovět jejich požadavkům. Dokonalost pro nás není jen hodnota; je to disciplína a způsob, jak změnit svět.

 

Týmová práce Síla spolupráce

Navzájem si pomáháme k úspěchu

Jsme tým, v němž se spojuje jedinečné nadání každého z nás tak, abychom mohli pomáhat lidem, s nimiž pracujeme, žijeme a kterým poskytujeme služby. Různorodé myšlení a rozhodování našich zaměstnanců nás posiluje jako tým. Respektujeme a ceníme si lidí s různými názory, zkušenostmi i původem. Uvědomujeme si, že díky spolupráci můžeme dosahovat lepších výsledků, než jakých bychom dosáhli každý sám.

Závazek Síla zodpovědnosti

Přijímáme svou odpovědnost

Individuálně i společně děláme smysluplné závazky – nejdřív jeden k druhému a poté k těm, s nimiž pracujeme, žijeme a kterým poskytujeme služby. Chápeme a zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků. Jsme odpovědní příslušníci našich komunit, kteří se starají o bezpečnost, životní prostředí a svou práci provádějí v souladu s etikou. Uvědomujeme si, že je naší povinností ctít a pokračovat v dědictví společnosti Caterpillar.

 

Udržitelnost Síla vytrvalosti

Jsme odhodlaní budovat lepší svět

Udržitelnost je součástí naší vize a každodenního konání. Chápeme, že pokrok vyžaduje dohled nad rovnováhou mezi životním prostředím, společenskou odpovědností a ekonomickým růstem. To máme na paměti při své práci, jejíž vizí je svět, v němž jsou splněny základní potřeby lidstva, jako je bydlení, čistá voda, vzdělání a spolehlivé zdroje energie. Při plnění své vize vytváříme takové pracovní prostředí, produkty, služby a řešení, která produktivně a efektivně využívají přírodní zdroje. Věříme, že tento závazek podporuje trvalý úspěch našich zákazníků, akcionářů, obchodníků i našich zaměstnanců.

Více o našich hodnotách se dočtete v elektronické brožuře.

Naše závody

Opravárenské centrum Žatec

Opravárenské centrum v Žatci je součástí celosvětové sítě a s dalšími závody v USA patří mezi světovou špičku v oblasti oprav komponentů turbosoustrojí.

Naším hlavním úkolem v Žatci jsou generální opravy plynových turbín společnosti Solar Turbines. Rozebrané turbíny projdou podrobnou inspekcí, čištěním a renovací jednotlivých součástek, které použijeme k opětovnému sestavení turbíny. Špičkové vybavení a technologie nám umožnily vybudovat v Žatci high-tech strojírenské opravárenské centrum, které navazuje na dlouhou tradici české strojírenské výroby. Zároveň nám pomáhá plnit očekávání našich zákazníků.

Do Žatce hledáme odborníky především z oblasti strojírenské výroby a technologie. Uplatnit se u nás můžete jako pracovník ve směnném provozu, vedoucí či jako projektový manažer. Uchazeči ocení velkou příležitost spolupracovat na mezinárodních projektech či přímo možnost pracovně vycestovat do zahraničí.

Volná místa v opravárenském centru Žatec >

Centrála Praha

Naši veškerou výrobní činnost a obchodní aktivity koordinuje centrální kancelář v Praze. Uplatnit se zde můžete především v administrativě, IT, podnikových financích či nákupu. Centrála se nachází v krásných nových prostorách administrativního areálu Nové Butovice. Těšit se můžete nejen na práci v moderním prostředí, ale především na multikulturní kolektiv – naši zaměstnanci v pražské kanceláři se domluví 13 jazyky.

Volná místa v Praze >

Testovací centrum Žebrák

Testovací centrum Žebrák má na starosti kompletaci a testování turbín. Plně funkční součástky a částečně složené sestavy ze Žatce a jiných Solar poboček využijeme v tomto testovacím centru k opětovnému sestavení a otestování kompletních turbín, které posíláme ke konečnému zákazníkovi. Velkou výhodou v Solar Turbines v Žebráku je příležitost spolupracovat s odborníky z celého světa.

Volná místa na Žebráku >

1

Virtuální prohlídka

Kontaktní adresa:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Spojovací 1059
Bitozeves - Průmyslová zóna Triangle
438 01 Bitozeves

Sídlo:

Solar Turbines EAME s.r.o.
Laurinova 2800/4
155 00 Praha 13 Stodůlky

E-mail:

Pro personální záležitosti:
czjob@solarturbines.com

Obecné informace:
zatec@solarturbines.com

Sledujte nás:
Zpět nahoru